Search Our Jobs

Search with LinkedIn Profile

Operator

Apply Now Email Me Job ID R0002344 Date posted 05/30/2018 Location:Łyszkowice, Poland

By clicking the “Apply” button, I understand that my employment application process with Takeda will commence and that I agree with Takeda’s Privacy Notice, Privacy Policy and Terms of Use.

Job Description

This job requires proficiency in Polish

Witamy Cię w Takedzie. Dziękujemy za to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej organizacji. Jesteśmy globalną firmą farmaceutyczną z ponad 230-letnią historią. Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel. Zatrudnienie w Takedzie oznacza pracę w prestiżowej, rozpoznawalnej organizacji. W naszej firmie dbamy o przyjazną atmosferę, respektujemy prywatność pracowników i zachęcamy do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Serdecznie zapraszamy do jednego z naszych biur, gdzie z przyjemnością opowiemy Ci, dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu.

Takeda Pharma Sp. z o.o., z siedzibą w Łyszkowicach, zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz obrotem hurtowym produktów leczniczych i suplementów diety.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora.

Miejce pracy:  Łyszkowice

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie, obsługa i kontrola pracy obsługiwanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wytwarzanie produktów leczniczych zgodnie z wymaganiami GMP i HACCP
  • Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości
  • Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Stosowanie się do obowiązujących w przemyśle farmaceutycznym zasad higieny personelu, urządzeń i pomieszczeń
  • Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
  • Zaangażowanie, sumienność
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi technicznej urządzeń (przezbrajanie i regulacja)
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym lub kosmetycznym
  • Praktyczna umiejętność obsługi systemów wizyjnych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracy

Empowering Our People to Shine

takedajobs.com

Przesyłając CV potwierdzacie Państwo zapoznanie się i akceptację Polityki Prywatności Takeda dla kandydatów ubiegających się o pracę Takeda Privacy Notice to Job Applicants. Administratorem Danych Osobowych jest Takeda Pharma Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Możecie Państwo w każdej chwili zwrócić się do nas, zgodnie z zapisami Polityki Prywatności, o zapewnienie dostępu do Państwa danych osobowych i realizację któregokolwiek z przysługujących Państwu praw w zakresie określonym przepisami prawa.

*LI-KS1-EUR

Locations

Lyszkowice, Poland

Worker Type

Employee

Worker Sub-Type

Fixed Term (Fixed Term)

Time Type

Full time