Skip Navigation
Japanese Returning User Login Corporate Website

Automatyk Utrzymania Ruchu

Job ID 1700079 Date posted01/11/2017 LocationŁyszkowice, Łódź Voivodeship, Poland;
Takeda zatrudnia ok 30,000 pracowników w ponad 70 krajach. Jesteśmy globalnym partnerem w dążeniu do poprawy zdrowia ludzi na całym świecie. Opracowujemy innowacyjne leki, aby pomagać pacjentom pokonywać choroby i dawać im szansę na jak najwięcej cennych chwil życia. Nieustannie tworzymy nowe rozwiązania w obszarze profilaktyki i terapii. Wspieramy naszych pracowników, pomagając im rozwijać swój potencjał. Poszukujemy osób posiadających odpowiednie umiejętności i doświadczenie, zdolnych wspierać nas w poprawie jakości tego co najcenniejsze: życia.
Takeda Pharma Sp. z o.o., z siedzibą w Łyszkowicach, zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz obrotem hurtowym produktów leczniczych i suplementów diety.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu, miejce pracy:  Łyszkowice
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie maszyn w ruchu produkcyjnym – regulacje i konserwacje
  • Wsparcie produkcji w wykonywaniu przezbrojeń
  • Usuwanie awarii
  • Weryfikacja i aktualizacja procedur dotyczących obsługi maszyn
  • Weryfikacja, określenie stanu technicznego maszyn
  • Prowadzenie przeglądów okresowych maszyn
  • Udział w projektach dot. modernizacji, wymiany urządzeń
  • Kontakty z serwisem zewnętrznym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej
  • Dobrą atmosferę pracy
Qualifications
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne (automatyk, energetyk, elektronik, mechanik z zakresu automatyki)
  • Uprawnienia SEP
  • Wiedza z zakresu automatyki i pneumatyki
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, także w języku angielskim
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność współpracy
  • Chęć poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności
Mile widziane:
  • Znajomość programowania sterowników PLC
  • Znajomość programów CMMS

*LI-KS1-EUR

Schedule
Full-time